NOVÉ! koupele v profesionální vaně francouzské firmy VIVOG s možností ozonoterapie
DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Ostatní aromaterapeutické preparáty

Aromaterapeutické preparáty vhodné k ošetřování psů

Prostředky pro rozčesávání srsti jsou vhodným pomocníkem k usnadněnítéto činnosti, pomáhají proti utváření dredů, chlup získá přirozený lesk, neláme se.

Fell Balzam Neutral preparát tvořený rostlinnými oleji, lanolínem a emulgátorem. Jde o preparát určený k přípravě vámi vytvořeného preparátu. Do základního balzámu přidáte éterické oleje, které budou nápomocny při ošetřování psa a jeho možných potížích.

Fell Balzam Antiparazin preparát určený k ošetřování pokožky s podezřením na lupy, ekzém..

Felletonic prostředek k ošetření jemné srsti. Možno použít na úpravu tvaru srsti místo tužidla nebo laku. Obsahuje panthenol – provitamín B5

Felleol základem preparátu je jojobový vosk, který vykazuje přírodní UV faktor 4, má regenerační účinky, stabiliz uje vlhkost v srsti. Po aplikaci je srst přirozeně hydratovaná, neláme se, lehce se rozčesává, má přirozený lesk, barva srsti je intenzivnější.

 

Trpí váš pes na potíže s trávením, zubním kamenem? Máme preparáty..obsažené éterické oleje pomáhají i jako prevence proti vnitřním parazitům..

Fauna Oral Halitosis je odborné označení pro nepříjemně páchnoucí dech, mikroorganismy produkují látky obsahující organicky vázanou síru. Éterické oleje obsažené v preparátu podpoří správnou trávící činnost a pomohou odstranit mikroorganismy, působí proti jejich tvorbě.

Fauna Dentol olej proti usazení zubního kamene i k jeho uvolnění. Šalvějový olej pomáhá při ošetřování paradentózy, odhalování krčků.

 

Na ošetření sliznice uší a nosu doporučíme preparáty:

Fauna Otis vhodná prevence při ošetření uší, usnadní mazotok, působí proti zánětu,uklidní sliznici. Vhodný i při zánětu ucha a ušnímu svrabu.

Fauna Rinis vhodný při potížích se slznými kanálky, rýmě, podporuje čichové buňky

 

I zvířata mají různá poranění, v kterých se mnohdy objeví bakterie, plísně..

Help Balzam ošetření zánětlivých ran, furunklů, k masážím jizev po operacích, ošetření bradavek kojících fen

Multif Balzam zánětlivé procesy na pokožce, z preparátu lze utvořit čípky určené k ošetření zánětu análních žláz

Mycos Balzam balzám na ošetření pokožky při podezření na výskyt plísní a kvasinek

 

Masážní oleje můžete využít nejenom k masážím..

Fauna Thermol masážní olej se osvědčil u různých bolestivých stavů, ať již svalových nebo kloubních. Vhodným pomocníkem je při artritidě i ošetřování poúrazových stavů.

Fauna Lecitol –N neutrální masážní olej, obsahuje rostlinné oleje, lecitiny-emulgátory. Využijete jej jako nosič éterických olejů při masážích nebo jako olejový základ při tvorbě preparátů k ošetření zvířat. Pomocí oleje antiparazitní směsi éterických olejů můžete připravit repelent-odpuzovač.

 

I mezi speciálními preparáty najdete mnoho užitečných..

Insektin spray repelentní spray proti obtížnému hmyzu, proti klíšťatům, blechám, komárům, ovádům, mouchám i muchničkám. Možno použít jako repelent i pro Vás./v létě na tábor, na  výlety do přírody/.

Fauna Spot preparát pro preventivní ošetření před klíšťaty, blechami a všenkami, vhodný a bezpečný pro mláďata. Má příjemnou vůni citrónové trávy a pačuli. Obsažené éterické oleje podporují imunitní systém zvířete.

Urinstop odpuzovací spray proti očůrávání a okusování. Jedná se o zdraví bezpečný, dezinfekční preparát s hořkou chutí. Pokud štěňátko zajímají vaše boty, sedací souprava, postačí lehce přestříknout. Lze použít doma i venku.

Fauna Celibát ochranný spray pro háravé fenky. Vůně máty peprné je silně mrazivá, ale její schopnost ochlazení také, aplikujeme lehce do srsti před odchodem na procházku. Nepotlačuje hárání, nezpůsobuje záněty dělohy.

 

Vhodné doplňky při péči o zdraví..

ImunoFauna preparát určený pro vnitřní použití, posiluje autoimunitní systém, podáváme při nemoci, rekonvalescenci, při zranění, při kožních problémech, ale i jako prevenci.

Pupalkový olej je určen pro vnitřní použití, upravuje a zlepšuje činnost edokriních žláz, výrazně zlepšuje kvalitu srsti, pokožky, mysli, hormonální činnosti.

 

Packy a ruce

Fauna Pads mast na tlapky, výborná ochrana na tvrdý sníh, nasolené chodníky, rozpálený asfalt, nárazovou zátěž/ běh v létě i zimě/. Vynikající na otlaky kloubů a tvrdých pat..

HY-Wasch Pads mycí olej s dezinfekčními účinky na lidské ruce i zvířecí tlapky po procházce. Příjemně voní a pokožka zůstává vláčná.

 

Voňavá domácnost pro všechny

Aroma Sanitol aromatická mycí prostředek, ideální pro celoplošné mytí prostoru. Upoutá příjemná vůně pomeranče a tymiánu, která jde ruku v ruce s dezinfekčními účinky těchto silic, podporujícími imunitní systém. Chrání před roztoči, parazity..

Fauna Desinf dezinfekční prostředek proti  parazitům, plísním, bakteriím a virům. Vhodný k ošetření pelíšků, koberců, terárií, klecí, voliér i hraček.