NOVÉ! koupele v profesionální vaně francouzské firmy VIVOG s možností ozonoterapie
DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Luxusní CHARCOAL koupel 

Dřevěné uhlí vyrobené z bambusu a dalších druhů stromů je v Japonsku využíván od Středověku. Absorpční síla dřevěného uhlí, které je schopné pohltit plyny a pigmenty, zápachy a jedovaté zplodiny.

Vydává záporné ionty, které mají uklidňující účinek na psí emoce. 

Profesionální šampon Charcoal

Velmi šetrný šampon unikátní svým složením.

Obsahuje černé uhlí z japonského bambusu. Tato přísada působí na srst psů a koček detoxikačně, odstraňuje pachy a pigmenty ze srsti, hloubkově vyživuje srst i pokožku. Černé uhlí na sebe zároveň váže nečistoty a zanechává na srsti film, který zabraňuje opětovnému znečištění srsti.

Složení:

dřevěné uhlí z japonského bambusu, sůl z Mrtvého moře, propolis, olej z pšeničných klíčků, extrakt ze zeleného čaje, extrakt z lomikamene, extrakt z korkovníku japonského, extrakt z mišpule japonské, extrakt ze zeměžluči lékařské, extrakt z touleně srdčité. 

Profesionální kondicionér Charcoal

Japonské uhlí a bambusové dřevěné uhlí je již dlouho využíváno k absorbování odpadních látek a k uchovávání  přírodních minerálů, které uvolňují záporné ionty a odstraňují  nepříjemné zápachy. Uhlí vytváří záporné ionty, které mají  uklidňující účinek na zvířata. Kromě toho poskytuje srsti a kůži antimikrobiální účinek a extrakt z bambusu udržuje zvíře v čistotě. 

Složení:

Japonské dřevěné uhlí, bambusové dřevěné uhlí, extrakt z bambusového octu, sůl z Mrtvého moře, propolis (složky extrahované z úlů včel), pšeničné klíčky olej, směs rostlinných výtažků (extrakt ze zeleného čaje, lomikámen extrakt, extrakt kůry z Korkovníku Korkovník ,extrakt z listů mišpule, extrakt  z byliny  Perilla, extrakt z Houttuynia.