NOVÉ! koupele v profesionální vaně francouzské firmy VIVOG s možností ozonoterapie
DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Speciální lázeňské služby

Všechny lázeňské procedury jsou kalkulovány pro nejmenší plemena. Celková cena je závislá na velikosti a stavu upravenosti Vašeho mazlíčka, na množství spotřebovaného materiálu a délce srsti. Konečnou cenu Vám sdělíme po telefonické domluvě. Všechny procedury provádí vyškolený personál. 

Lázeňské procedury

K dispozici jsou čtyři prvky pro zvířata v zájmovém chovu: zlepšení srsti, zlepšení pokožky, zlepšení barvy srsti a hojení mazlíčka.

Série Pet Esthé jsou kompletní zvířecí estetické výrobky (aromaterapie, thalassoterapie, bahenní masáže, masáže orientálního typu), které využívají takové složky, jako soli z Mrtvého moře (které podporují zdraví pokožky), propolis, v současné době hodně diskutovaný materiál, který je shromažďován včelami z různých stromů, přírodních botanických hydratačních složek, mořských rostlinných složek a NMF (přirozený hydratační faktor) který hraje důležitou roli v hydrataci pokožky, s cílem obnovit a zlepšit srst a kůži Vašeho domácího mazlíčka.

Pet Esthé používá vysoce bezpečné rostlinné materiály, které byly používány na celém světě od starých časů.

Jako suroviny pro výrobu používáme suroviny rostlinného původu, které jsou vysoce biologicky odbouratelné rozkladem přirozenými mikroorganismy, jako jsou bakterie.