NOVÉ! koupele v profesionální vaně francouzské firmy VIVOG s možností ozonoterapie
DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Thalasso terapie 

Thalasso terapie - masáž bahnem

Masáže snižují stres a dosahují neuvěřitelných úrovní relaxace.Top procedura v péči o srst a tělo vašeho mazlíčka.

Systém mořské terapie je série produktů používaných v profesionálních salonech kvalifikovanými odborníky.

Nabízí jedinečnou možnost získání lepší kontroly nad zdravím a pohodou vašeho mazlíčka.

Toto speciální bahno vyvinuli vědci, mícháním bahenních ingrediencí nalezených v různých částech světa spolu s mořským bahnem a extraktů z chaluh, které zlepšují srst a pokožku miláčků. Zvyšuje pocit pohody a relaxace. Posiluje kožní buňky a chrání je před vysycháním kůže. Ulevují od bolesti a svalové nepohyblivost způsobené stresem.

Léčebné minerální bahno je složeno z hlubokomořského bahna, extraktů z mořských řas, jojobového oleje a dalších rostlinných extraktů. Proto je bohaté na přírodní účinné látky a minerály. Touto luxusní masáží zlepšujeme pružnost kůže a obnovujeme její vlhkost.

Mořské bahno je rozemleto na velice jemné částečky, proto skrze kůži velmi dobře proniká hluboko do organismu, kde pohlcuje a odvádí z těla psa odpadní a toxické látky. Zároveň intenzivně vyživuje pokožku, protože obsahuje velké množství minerálních látek. Bahno působí protizánětlivě a zároveň antibakteriálně, proto se výborně hodí pro dermatologické pacienty, kteří trpí kožními problémy způsobenými plísněmi nebo kvasinkami.

Ošetření mořským bahnem je prospěšné i pro kvalitu srsti. Velmi výrazně hydratuje pokožku i samotný chlup, eliminuje tvorbu šupin, které se tvoří zvláště u krátkosrstých plemen psů. Po ošetření je kůže i srst psa odolná proti prachu a nečistotám z vnějšího prostředí, kůže je krásně hladká a odolná proti napadení např. kvasinkami.

Příjemná masáž odplavuje stres a uvolňuje napjaté svaly. Vůně přírodního bahna uklidňuje mysl.