NOVÉ! koupele v profesionální vaně francouzské firmy VIVOG s možností ozonoterapie
DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Speciální bahenní SPA MUD koupel 

Speciální programová řada šamponů a kondicionéru PetEsthé

Šampony a kondicionéry pro profesionální použití určené pro mazlíčky. Zahrnuje kombinaci bahenních přísad z celého světa, které mají vynikající vlastnosti při čištění kůže a obsahují speciální bělicí přísady (které neobsahují žádné umělé bělicí prostředky). Tyto výrobky byly vytvořeny s cílem zvýšit estetickou účinnost a prodloužit efekt produktů ze Speciální programové řady. 

Pet Esthé Spa Mud Lázenský Univerzální Bahenní Šampon

Univerzální lázeňský bahenní šampon od Pet Esthé obsahuje stejné hypoalergenní čisticí přísady (se stejnými bílkovinami, které se vyskytují v těle). Používá se pro psy všech plemen od štěňat, dospělé psy až po staré psy. Tento šampon „profesionální salony“ obsahuje vyváženou směs bahenních přísad z různých oblastí světa, které účinně pohlcují odpadový materiál a špínu držící se v pórech kůže. Čistí kůži a zanechává srst lesklou a čistou. Je vhodný i pro velmi citlivé jedince.

Obsahuje bahno z různých oblastí světa, soli z Mrtvého moře, propolis získaný z úlů, extrakty z rostlin ( řeřichy, lopuchu ,mydlice, břečťanu, šalvěje, citronu)   

Pet Esthé Spa Lázenský Super Bělící šampon

Tento úžasný bělicí šampon se od předchozích bělicích šamponů liší kombinací speciálních bělicích přísad, které zesilují účinek lehkých hypoalergenních čisticích přísad rostlinného původu. Tyto přísady zamezují žloutnutí. Díky nim bělost srsti ještě více vynikne. *Protože bělící šampon Pet Esthé Spa Super neobsahuje žádné bělicí prostředky, může být používán pro vícebarevnou srst s podílem bílé srsti, která po použití tohoto výrobku velmi vynikne.

Složení:Askorban sodný, speciální bělicí složky, které rozjasňují srst., soli z Mrtvého moře, propolis získaný z úlů 

Pet Esthé Spa Mud Conditioner Lázeňský bahenní kondicionér

Univerzální bahenní kondicionér od Pet Esthé pro lázeňské použití je určen k použití pro psy všech plemen od štěňat až po staré psy. Bahenní kondicionér je „určen pro profesionální salony na procedury, např. thalassotherapie, aromatherapie  a aromakoupele“ obsahuje vyváženou směs bahenních přísad z různých oblastí světa, které účinně pohlcují odpadový materiál a špínu držící se v pórech kůže. Vyživuje kůži a chrání srst před vnějšími vlivy a usnadňuje její rozčesávání a zamezuje dalšímu zacuchání.

Složení: Obsahuje Bahno z různých oblastí světa, solí z Mrtvého moře, propolis získané z úlů, olej z pšeničných klíčků. Olej z šípků, extrakty z rostlin( řebříčku, šalvěje, heřmánku, proskurníku, mateřídoušky,  balzám z máty, extrakt jehlice, přesličky, celeru, podbělu.